Hakkımızda

Hizmete başladığımız ilk günden beri kalitemizi aynı çizgide koruyor ve sizleri huzurla buluşturmak için çabalıyoruz.

İstanbul’un en güzel semtlerinden olan Çatalca’da yer alan tesisimiz 9.500 metrekare alanda kurulu olup etrafımız kavak ağaçlarıyla çevrili, yemyeşil bir zemin üzerinde dilediğiniz gibi eğlenip vakit geçirebileceğiniz, çocuklarınızın tesisimizdeki evcil hayvanlarla oynayabileceği, onları tanıma fırsatı bulacağı çocuk dostu bir tesis olup ayrıca kendi evcil hayvanlarınızı da getirebileceğiniz nezih bir mekandır.

Peçka Kır Restaurant  9500 metrekare alan içerisinde 250 metrekare  150 kişilik ana restaurantı; bunun haricinde 12 adet özel locası içerisinde kış mevsimini de düşünerek sobası, televizyonu, ocak başı mangalı mevcut olup, tesisimiz yılın 12 ayı hizmet vermektedir.

İşletme olarak ilk günden itibaren asla ithal et ve hazır ürünler kullanmayı tercih etmedik. Sizlere sunduğumuz etlerimiz Çatalca ve ilçemize bağlı köylerden temin ettiğimiz doğal beslenmiş yerli hayvanlardır.

 Şeflerimizin eşsiz baharat ve yöremizde yetişen doğal sebzelerle  harmanladıkları lezzetlerden oluşan menümüz size kaçırılmaması gereken bir  tecrübe yaşatmayı vadediyor.

Memnun kalacağınız lezzetli ve zengin menümüz, hızlı servisimiz ve güler yüzlü personelimizle her daim sizi ağırlamaktan memnun olacağımıza emin olabilirsiniz.